ЧЕРНІВЦІ

Омбудсмен знайшла собі 23 помічника

0

Відбувся відкритий конкурс на заміщення вакантних посад в Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Як повідомили «Коментарям» в прес-службі обмудсмена, для участі в конкурсі на заміщення 29 вакантних посад держслужбовців Секретаріату Омбудсмена було подано 67 заяв.

«Іспит був поділений на два етапи - письмову частину і усну співбесіду. За результатами іспиту в наступний етап пройшли 49 осіб, за результатами співбесід рекомендовано для призначення - 23 людини, рекомендовано для зарахування в кадровий резерв - 19 осіб», - відзначили в прес-службі.

Як підкреслив голова конкурсної комісії Богдан Крикливенко, участь в конкурсі взяли фахівці зі значним досвідом роботи у відповідних сферах і високим рівнем професійної кваліфікації.

Як повідомляли «Коментарі», після призначення на посаду омбудсмена Валерія Лутковська заявила, що найближчим часом структура секретаріату омбудсмена буде істотно оновлена: в ній з´явиться система «омбудсмен-плюс» - тематичні представники омбудсмена. Передбачалося, що з´являться представники омбудсмена з питань національного превентивного механізму, представник з питань антидискримінаційної політики, гендерних питань та прав дитини, представник з питань соціальних, економічних і гуманітарних прав, а також представник з питань інформаційної політики та захисту персональних даних.

Нагадаємо, Валерія Лутковська була обрана уповноваженим Верховної Ради з прав людини 24 квітня, 27 квітня принесла присягу.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua