ЧЕРНІВЦІ

У Криму БЮТ відмовився підписувати меморандум про чесні вибори

0

 

Сьогодні в Сімферополі з ініціативи голови Кримської республіканської організації Партії регіонів Анатолія Могильова відбулося підписання Меморандуму про чесні та демократичні вибори

 

Про це повідомляють «Крим.Коментарі».

Ініціативу кримських регіоналів про забезпечення в республіці відкритого виборного процесу підтримали понад 10 парторганізацій. Підписанти зазначили, що положення меморандуму відповідають прагненню більшості парторганізацій брати участь у чесних і вільних виборах. Меморандум є відкритим для підписання всіма політичними силами.

Глава КРО Партії регіонів Анатолій Могильов подякував усім, хто підтримав цю ініціативу, і зазначив, що це говорить про високу громадську відповідальність і свідомість цих політичних сил.

При цьому представники деяких парторганізацій прийшли на зустріч з главою КРО Партії регіонів Анатолієм Могильовим лише для того, щоб нагадати про своє існування. Так, перший секретар Кримського рескому КПУ Олег Соломахін заявив, що сьогодні не може підписати меморандум і має намір зробити це завтра, мотивуючи це тим, що це питання не було розглянуто колегіальним органом рескому КПУ.

У свою чергу скандально відома лідер Кримського республіканського комітету Прогресивної соціалістичної партії України Надія Полякова взагалі відмовилася підписувати меморандум. Свою позицію вона пояснила протестом проти чинного закону про вибори.

При цьому лідери кримських парторганізацій опозиційних політичних сил, таких як «Батьківщина», «Свобода», «Удар» проігнорували запрошення голови КРО Партії регіонів. Не відомо, що таким чином вирішили показати дані політсили.Полякова прийшла особисто, щоб не підписати меморандум


Секретар Кримського рескому КПУ Олег Соломахін

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua