ЧЕРНІВЦІ

На вибори в Раду попросили ще 44 мільйона

0

Центральна виборча комісія просить включити до держбюджету на 2013 р. 44 млн. грн. на фінансування виборів народних депутатів України і 20,7 млн. - на функціонування держреєстру виборців

Разом з тим ЦВК просить передбачити у бюджеті на 2013 рік 51,3 млн. грн. на проведення місцевих виборів, у тому числі київського міського голови і депутатів Київради, передає «Інтерфакс-Україна».

Також заступник голови ЦВК Андрій Магера зазначив, що визначати виконавця робіт з організації відеоспостереження на виборах до Верховної Ради України та укладати договір з ним буде Кабінет міністрів. Остаточне затвердження технічного завдання законом також закріплено за КМУ.

«Максимальна кількість повноважень в цьому питанні саме в уряду», - уточнив Магера і нагадав, що відповідно до закону, в цьому випадку тендер проводитися не буде

В оперативному порядку 6 серпня ЦВК затвердив технічне завдання на організацію відеоспостереження і передав Кабінету міністрів. Таку поспішність Магера пояснив тим, що відповідний закон був опублікований в суботу і в неділю вступив в силу. При цьому засідання уряду, на яке необхідно було подати дане технічне завдання, було призначено на обідній час.

Як повідомляли «Коментарі», Верховна Рада виділила 993,6 млн. грн. для оснащення веб-камерами виборчих дільниць на парламентських виборах.

У ЦВК України заявили, що забезпечувати відеоспостереження на парламентських виборах може російський оператор «Ростелеком».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua