ЧЕРНІВЦІ

Англійці впізнавали дніпропетровських спортсменок набагато частіше, ніж українці

Англійці 40 хвилин не випускали українок з торгового центру

0

Олімпійських чемпіонок з академічного веслування Яну Дементьєву, Анастасію Коженкову, Катерину Тарасенко та Наталю Довгодько жителі Лондона 40 хвилин не випускали з торгового центру

Про це, як передають «Дніпропетровськ.Коментарі», на прес-конференції розповів тренер спортсменок Володимир Морозов.

Побачивши золоті медалі на шиях наших спортсменок, лондонці бажали поспілкуватися і сфотографуватися з дівчатами.

«Після фіналу дівчат привезли в Олімпійське селище, поруч з яким розташований торговий центр. Вони хотіли піти туди купити якихось сувенірів, але мали необережність надягти свої олімпійські медалі. Коли відвідувачі центру побачили олімпійських чемпіонок, то відразу ж збігся натовп, всі з ними фотографувалися. Я їх буквально витягував звідти за руку», - розповів Морозов.

«Англія є родоначальницею академічного веслування, тому англійці дуже люблять і поважають цей вид спорту і нас вони впізнавали більше, ніж нас впізнавали вдома. А медалі ми одягли, коли побачили величезну чергу і зрозуміли, що часу стояти в ній у нас немає. Англійці, побачивши медалі, впізнали нас, говорили, що бачили наш фінал, дуже щиро вітали нас з перемогою. Хвилин 40 вони не випускали нас з супермаркету і тоді тренер сказав мені: «Яна, я прошу тебе, зніми медаль, а то ми звідси не вийдемо». Але насправді було дуже приємно, нам раділи так, ніби Англія виграла», - пояснила Яна Дементьєва.

Нагадаємо, жіноча четвірка принесла Україні друге золото Олімпійських ігор в Лондоні.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua