ЧЕРНІВЦІ

Соціалісти усього світу хочуть бачити Тимошенко на виборах

0

 

Всесвітня організація соціалістичних, соціал-демократичних та лейбористських партій Соцінтерн закликає звільнити лідера опозиції Юлію Тимошенко до парламентських виборів

 

«В Україні ... лідерів опозиційних партій переслідують за політичними мотивами, започатковано практику перетворення  державних інституцій на інструмент політичної помсти, а також почало застосовуватися  вибіркове правосуддя», - зазначено в Резолюції, ухваленій партіями членам Соцінтерну.

«Потрібно припинити це сповзання до авторитаризму та поважати принцип, який полягає в тому, що політичні суперечки повинні вирішуватися демократичними методами на виборах та у парламенті, без застосування політично-мотивованого переслідування та маніпуляції судовою системою при розгляді кримінальних справ», - підкреслюють автори заяви.

Учасники організації також підкреслили, що у‘язнених опозиціонерів, в т.ч. екс- прем‘єр-міністра Юлію Тимошенко, необхідно звільнити  до парламентських виборів.

«Це  дозволить провести відкриту конкурентну кампанію», - підкреслено в Резолюції.

Нагадаємо, Соціалістичний інтернаціонал (Соцінтерн) — всесвітня організація соціалістичних, соціал-демократичних та лейбористських партій, наразі до нього належить 161 партія з усього світу.

Як повідомляли «Коментарі», на даний момент Тимошенко проходить курс лікування у ЦКБ №5 «Укрзалізниці» у Харкові. 

Нагадаємо, Об’єднана опозиція оголосила списки на парламентські вибори-2012. Очолила список лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Пізніше опозиція передала партійні списки та списки кандидатів у депутати-мажоритарники для реєстрації в ЦВК,  однак не змогла спрогнозувати, чи зможе комітет відмовити у реєстрації списків через те, що там присутні Тимошенко та Луценко.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua