ЧЕРНІВЦІ

Влада Греції гостро відреагували на критику ЄС

Греція почала масово висилати нелегалів

0

Влада Греції почали відловлювати і висилати нелегалів з території країни

Як пише «EUROMAG» з посиланням на France-Presse, на такий крок Афіни пішли у відповідь на критику Євросоюзу в нездатності контролювати свої кордони. Як відзначає видання, в облавах брали участь 2000 поліцейських в Афінах і 2500 прикордонників, розташованих на кордоні з Туреччиною.

В суботу за один день спецоперації в Афінах було затримано 4900 нелегалів, з яких 1130 в той же день були видворені з території Греції.

«Операції з виселення нелегальних мігрантів з нашої країни триватимуть. Ми ясно даємо зрозуміти, що обтяжена боргами і відсутністю роботи Греція більше не може дозволити собі подібну гостинність», - заявив представник афінської поліції Христос Маноурас.

Раніше влада ЄС неодноразово критикувала Афіни за нездатність контролювати свої кордони, які, до того ж, є зовнішніми кордонами всієї Шенгенської зони. Згідно з офіційними даними, тільки через сухопутний греко-турецький кордон в ЄС нелегально потрапляють більше 100 тисяч мігрантів на рік з Пакистану, Афганістану, Бангладеш та інших країн.

На допомогу грецьким прикордонникам Брюссель щорічно відправляє сотні солдатів Frontex - прикордонне агентство Євросоюзу. Але й це не рятує ситуацію. Півтора роки тому влада Греції навіть оголосила, що має намір побудувати стіну на кордоні, але пізніше відмовилася від цієї ідеї через відсутність грошей. Ситуація загострилася настільки, що восени в ЄС задумалися про те, щоб виключити Грецію з Шенгенської зони. Разом з тим офіційного підтвердження ця інформація не отримала.

За офіційними даними, наразі в Греції зареєстровано близько 800 тисяч мігрантів, ще 350 тисяч знаходяться в країні незаконно.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua