ЧЕРНІВЦІ

Міськраду Тростянця відправили в неоплачувану відпустку

0

У м. Тростянець Сумської області практично перестали функціонувати міська рада та міські заклади культури. Всі працівники міської ради з 6 серпня пішли в неоплачувані відпустки

Як повідомили «Коментарям» в Тростянецькій міськраді, працівники пішли у відпустки через відсутність бюджетного фінансування з 1 серпня 2012 року.

Як відзначили в міськраді, проблема виникла ще на початку року, коли районна рада вилучила з міськбюджету більше 1 млн. грн., які передбачалися на фінансування установ культури міста. Також з міськбюджету вилучили понад 700 тис. грн., що призвело до того, що коштів на утримання апарату міськради вистачило лише на 7 місяців.

Наразі, маючи перевиконаним за півріччя міський бюджет та готівкові кошти на рахунках, депутати міськради, які представляють більшість, утворену фракціями Партії регіонів, ВО «Батьківщина» і СПУ, зірвали 6 сесійних засідань, на яких передбачалося вирішити питання фінансування міськради та закладів культури міста.

«Спостерігаючи таку зневагу і бездіяльність з боку частини депутатського корпусу, всі працівники міської ради з понеділка змушені були піти в безкоштовні відпустки, а жителі міста залишилися практично наодинці зі своїми проблемами», - заявили в Міськраді.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua