ЧЕРНІВЦІ

У Севастополі суд заборонив опозиції акції проти влади

0

Севастопольський апеляційний адміністративний суд на вимогу районної держадміністрації прийняв рішення про заборону встановлювати інформаційні намети Об’єднаної опозиції «Батьківщина» при проведенні акції «Україна проти Януковича»

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі ВО «Батьківщина», перед цим суд першої інстанції не виявив підстав для заборони мирного зібрання, яке планував організувати місцевий осередок «Батьківщини» в рамках акції «Україна проти Януковича».

Не погодившись із таким рішенням, Ленінська РДА звернулася до Апеляційного суду. Вона мотивувала заборону на проведення акції неможливістю забезпечити громадський порядок під час її проведення.

«Апеляційний суд Севастополя прийняв рішення: заборонити встановлювати інформаційні намети. При цьому він послався на Венеціанську комісію, висновки якої насправді не є джерелом права в Україні, та на курортний сезон, під час якого особовий склад міської міліції буцімто задіяний на заходах з профілактики злочинності в місцях відпочинку», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Київський апеляційний адміністративний суд дозволив Об’єднаній опозиції «Батьківщина» встановлювати у Боярці Київської області інформаційні намети для проведення Всеукраїнської акції «Україна проти Януковича». При цьому місцева влада намагалась заборонити мирне зібрання через суд, посилаючись на ті самі причини, що й Ленінська райдержадміністрація Севастополя.

Як повідомляли «Коментарі», раніше Київський окружний адміністративний суд заборонив Об´єднаній опозиції «Батьківщина» встановлювати в Боярці і Іванкові Київської області інформаційні намети для збору підписів і приєднання до судового позову проти президента в рамках акції «Україна проти Януковича».

Київський апеляційний адмінсуд скасував постанову окружного адмінсуду, якою заборонялося встановлення в м. Боярка агітаційних наметів для проведення акції «Україна проти Януковича».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua