ЧЕРНІВЦІ

Секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин брати участь у виборах до Верховної ради України за мажоритарним округом №201 у Чернівцях. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», про це йдеться у статті в комунальній газеті "Чернівці".

При цьому подану у газеті інформацію Громадянська мережа «Опора» в Чернівецькій області назвала використанням медійного адміністративного ресурсу
«Публікація «Вибори 2012: На старт! Увага! Руш!» в номері від 02 серпня окрім вихваляння Віталія Михайлішина містить елементи «чорного піару» проти його головного опонента – Миколи Федорука», - йдеться у повідомленні громадської організації.

«Опора» вважає, що сам факт та зміст такої публікації чітко лягає в поняття «Медійного адміністративного ресурсу - використання підконтрольних органам державної влади і місцевого самоврядування ЗМІ в інтересах конкретних партій чи політиків, цитує Опору сайт molbuk.ua.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», у квітні міська рада виділила 350 тис.грн на безкоштовну передплату газети міської ради «Чернівці» малозабезпеченим чернівчанам. Цих коштів вистачає на передплату близько 15 тисяч примірників. До фінансової допомоги тираж комунальної газети становив 1400 примірників.
Представники опозиції передбачають, що таким чином 350 тисяч гривень піде на рекламу секретаря міської ради Віталія Михайлішина перед виборами.  Керівник фракції «Фронт змін» у міськраді Олексій Каспрук тоді заявив, що «за гроші бюджету рекламуватиметься один кандидат на міського голову».

Фото з сайту Чернівецької міської ради

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua