ЧЕРНІВЦІ

У Донецьку дітям доручили скласти щось хороше про Президента

0

В одній зі шкіл Донецька до 1 вересня дітей попросили підготувати повідомлення про Віктора Януковича і Рината Ахметова, як про видатних донеччанам

Про це в своєму блозі повідомив один з координаторів руху «Ми - європейці», колишній житель Донецька Євген Іхельзон.

У завданні дітям зазначається, що слід написати, вивчити і розповісти твори позитивного змісту. Разом з тим у списку «видатних» донеччан чомусь відсутній артист балету Вадим Писарєв та оперний співак Анатолій Солов´яненко.

У свою чергу заступник начальника управління освіти Донецької міськради Галина Черноводська заявила, що в школах Донецька перший урок присвятять 80-річчю Донецької області.

«Перший урок присвячений рідному краю, пов´язаний з 80-ти річчям Донецької області та, звичайно ж, ми будемо говорити про всіх великих представників Донецької області. У методичних рекомендаціях це прописано», - повідомила чиновниця, повідомляють «Новини Донбасу».

Разом з тим Черноводська додала, що не існує якогось затвердженого списку видатних донеччан, про які слід говорити на цьому уроці.

«Ми просто даємо свої рекомендації. Все на місцевому рівні вирішується. Вчителі готуються, знаходять матеріали, запрошують відомих людей, громадські організації, ветеранів, промисловців - тих, про кого можна розповісти дітям, запросити їх, послухати і т. д.», - повідомила заступник начальника управління і додала, що кожного року тема першого уроку в донецьких школах змінюється - вона присвячена і приурочена до тих подій, які на сьогодні є актуальними.

Разом з тим Черноводська не змогла докладно розповісти про склад списку «рекомендованих» видатних донеччан.

«Я не можу нічого сказати, тому що списком я не займаюся, займається міський науковий методичний центр», - пояснила вона.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua