ЧЕРНІВЦІ

У Партії регіонів влаштують зачистки самовисуванців

0

Ті, хто піде на вибори врозріз з рішенням партійного з´їзду, будуть виключені з Партії регіонів

Як повідомили «Коментарям» в Одеській облорганізації ПР, про це заявив заступник голови Одеської обласної організації Партії регіонів Олег Майборода.

«Як відомо, окремі члени Партії регіонів заявили про бажання висунути свої кандидатури на виборах до Верховної Ради самостійно на мажоритарних округах Одеської області, діючи тим самим врозріз з рішенням партійного з´їзду. Ми уважно відстежуємо цю ситуацію і не допустимо того, щоб на одному мажоритарному окрузі між собою конкурували два і більше членів Партії регіонів», - зазначив Майборода.

«Після завершення реєстрації буде проведено засідання Виконкому Одеської обласної організації Партії регіонів і ті члени Партії регіонів, які зареєструються кандидатами врозріз з рішенням партійного з´їзду, всі, хто піде на вибори самовисуванням врозріз з думкою керівництва партії, будуть виключені з її лав за порушення партійної дисципліни», - підкреслив він.

Як повідомляли «Коментарі», 30 липня, в Україні офіційно стартувала виборча кампанія з виборів народних депутатів.

Після з´їзду Партія регіонів частково оприлюднила списки претендентів на парламентські крісла у мажоритарних округах.

30 липня в ході з´їзду делегати голосували «втемну», була озвучена лише перша п´ятірка списку Партії регіонів на парламентських виборах - Микола Азаров, Таїсія Повалій, Сергій Тігіпко, Андрій Клюєв, Олександр Єфремов.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua