ЧЕРНІВЦІ

Азаров показово заїхав у гараж задом

0

Уряд підвищить вимоги до шкіл, які займаються підготовкою водіїв

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі Кабінету Міністрів, про це під час відвідування автошколи заявив прем´єр-міністр України Микола Азаров.

За словами глави уряду, «не можна порушувати правила дорожнього руху - вони написані кров´ю. Тому необхідно підвищувати відповідальність за дотримання правил дорожнього руху, необхідно підвищувати вимоги до підготовки водіїв».

Азаров також додав, що викладачі автошколи повідомили йому, що в Україні є багато шкіл з підготовки водіїв, які мають відповідні ліцензії, однак підходять до навчання швидше формально, готують водіїв за прискореними програмами і випускають на дорогу водіїв, які не знають правил дорожнього руху. Саме тут, на думку прем´єра, вимоги до підготовки потрібно посилити.

Під час відвідування автошколи, Азаров, на прохання інспекторів, сів за кермо навчального автомобіля і здійснив маневр - заїзд у гараж за допомогою дзеркал.

Як повідомляли «Коментарі», прем´єр сьогодні заявив, що міліція повинна жорстко діяти щодо мажорів, які порушують правила дорожнього руху.

 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua