ЧЕРНІВЦІ

Їздити не за правилами можна тільки Президентові, прем´єру і спікеру

Азаров оголосив війну мажорам на дорогах

0

Міліція повинна жорстко діяти щодо мажорів, які порушують правила дорожнього руху

Про це після відвідування однієї з київських автошкіл заявив прем´єр-міністр України Микола Азаров, повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

За словами прем´єра, певна категорія водіїв, так звані мажори, вважають для себе необов´язковим дотримання правил дорожнього руху, хоча в Україні практично скасовані посвідчення, що дозволяють «особливу форму проїзду».

«По суті справи, лише три особи в державі користуються правом проїзду дорогами - це голова Верховної Ради, це Президент і це прем´єр-міністр. Все. Для всіх інших посадових осіб правила непорушні... Треба, щоб наші органи внутрішніх справ за мажорами дуже уважно дивилися і жорстко діяли в разі необхідності», - сказав прем´єр.

За його словами, питання безпеки на дорогах буде розглянуто в середу на засіданні уряду. Кабмін заслухає МВС, керівника ДАІ, виступлять представники громадських організацій. «Намічається прийняти цілий комплекс заходів, який все-таки має крок за кроком підвищувати безпеку руху на дорогах», - додав Азаров.

Нагадаємо, 18 липня Азаров вимагає від ДАІ посилити контроль за перевезеннями пасажирів. Виконуючи це доручення, даішники почали перевірки перевізників.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua