ЧЕРНІВЦІ

Систему відстеження виборів модернізують на 5,5 млн грн

До виборів ЦВК модернізує інформаційну систему за 5,5 млн

0

Центральна виборча комісія України проведе модифікацію системи «Вибори» на суму 5,5 млн грн

Про це «Коментарям» повідомили в Міністерстві економіки України.

Згідно з повідомленням, у ході відкритих торгів ЦВК уклала договір з ТОВ «НВП «Медірент» на надання послуг з модифікації інформаційно-аналітичної системи «Вибори народних депутатів України» Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Вибори». Сума договору становить 5,49 млн гривень. Джерело фінансування - кошти державного бюджету. Послуга має бути поставлена ​​згідно з календарним планом.

Як повідомляли «Коментарі», Верховна Рада виділила Центральній виборчій комісії 993,6 млн гривень для оснащення виборчих дільниць на парламентських виборах веб-камерами.

У ЦВК України заявили, що забезпечувати відеоспостереження на парламентських виборах може російський оператор «Ростелеком».

Водночас, в українській опозиції вважають, що єдиним ефектом від встановлення на дільницях веб-камер буде здійснення психологічного тиску на виборців.

Довідка: основне призначення ЄІАС «Вибори» - це інформатизація процесів, що здійснюються в ході підготовки та проведення виборів і референдумів в Україні, а також діяльності ЦВК, виборчих комісій з виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, комісій з всеукраїнського та місцевих референдумів (далі - виборчих комісій та комісій з референдуму).

Зазначимо, що 5 серпня в Україні набув чинності Закон № 5175-VI «Про особливості забезпечення відкритості, прозорості та демократичності виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року» та Закон № 5186-VI «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет на 2012 року» щодо видатків Центральної виборчої комісії». Закони були опубліковані у виданні «Голос України» від 4 серпня.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua