ЧЕРНІВЦІ

Європейські спекулянти допомогли НБУ накопичити валюти

0

На початку серпня 2012 року обсяг золотовалютних резервів України становив $30,079 млн

Як повідомили «Коментарям» у Нацбанку, про це заявив директор департаменту з управління валютним резервом та здійснення операцій на відкритому ринку Олександр Дубихвіст.

«Станом на 1 серпня 2012 року обсяг золотовалютних резервів становив $ 30 млрд 79 млн в еквіваленті, тобто за місяць резерви зросли на $761 млн», - зокрема сказав він.

За словами директора департаменту, зростання золотовалютних резервів сталося переважно за рахунок надходження коштів на рахунки уряду України від розміщення п´ятирічних єврооблігацій обсягом $2 млрд.
За словами Дубихвіста, загальне сальдо інтервенцій за липень становить мінус $1 млрд 235 млн, у тому числі за рахунок продажу валюти НАК «Нафтогаз України» для виконання розрахунків перед ВАТ «Газпромом» за російський газ. Національний банк протягом липня цього року здійснював на міжбанківському валютному ринку операції як купівлі, так і продажу валюти.

Як повідомляли «Коментарі», 7 липня МВФ оприлюднив прогноз, згідно з яким золотовалютні резерви НБУ до кінця 2012 року становитимуть $24,4 млрд, що відповідає зниженню на 23,3% з $31,8 млрд на початок року. 

Також нагадаємо, що золотовалютні резерви танули впродовж трьох місяців. Станом на 1 червня золотовалютні резерви України становили $30 млрд 757 млн 93 тис., що на $902,63 млн менше (2,9%), ніж місяць тому.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua