ЧЕРНІВЦІ

«Газпром» зізнався, що Україна не крала в лютому газ

0

Лютневі звинувачення Олексія Міллера були спростовані корпоративним журналом «Газпрому»

У свіжому випуску корпоративного журналу «Газпром» російська монополія зізнається, що в лютому 2012 року в період двох екстремально холодних тижнів у Росії та Європі жодного скорочення поставок російського газу за кордон не було. Навпаки, експорт не зменшився, а зріс.

Про це у своєму блозі в LiveJournal пише президент East European Gas Analysis (США) Михайло Корчемкін.

Графік: livejournal.com

При цьому Корчемкін нагадує, як у лютому змінювалася офіційна позиція з приводу зриву експортних постачань у лютому поточного року.

«Спочатку газовий монополіст взагалі висловив подив з приводу повідомлень про нібито значні скорочення поставок російського природного газу. Трохи пізніше - на піку кризи - заступник голови правління компанії Олександр Медведєв назвав «тривожні повідомлення» про брак газу в Європі, яка замерзала,  далекими від дійсності (...) Зате вже в наступному інтерв´ю Медведєв (не висловивши ні найменшого подиву з приводу того, що неможливе здійснилося) повідомив про нормалізацію постачань російського газу в країни Євросоюзу і звинуватив у трагедії ЄС з його безглуздим Третім енергопакетом. Варто було повернутися з відпустки главі «Газпрому» Олексію Міллеру, як тут же відкрилося: скорочення постачань було, є і може бути доти, поки не буде побудований «Південний потік». А в усьому, як завжди, винен Київ», - нагадує експерт.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua