ЧЕРНІВЦІ

Президент Єгипту кличе туристів і гарантує безпеку

0

Єгипет, як і раніше залишається стабільною та безпечною для туристів країною, заявив журналістам у місті Луксор єгипетський президент Мухаммед Мурсі

«Єгипет, як і раніше залишається стійким, стабільною і безпечною для туристів державою багато в чому завдяки тим людям, які зробили революцію навесні 2011 року», - сказав Мурсі. Більш того, за словами президента, «Єгипет став безпечнішим, ніж раніше (до весни 2011 року - ред.), і відкритим для всіх», повідомляють «РИА Новости».

На думку глави держави, в майбутній зимовий сезон «відбудеться значне підвищення активності в туристичному секторі, зокрема в Верхньому Єгипті». Мурсі додав, що туристичні фірми, готелі, транспортні компанії, підприємства сервісу вже готуються до майбутнього сезону, який президент назвав «Новий Єгипет після революції». Як вважає президент, місто Луксор, яке привертає сотні тисяч туристів з усього світу, «стане єгипетською столицею туризму та стародавньої архітектури».

Після народних виступів січні-лютому 2011 року потік туристів до Єгипту скоротився майже на третину. Надходження до бюджету Єгипту від туристичної галузі впали до 10 мільярдів доларів на рік, скоротившись приблизно на чотири мільярди.

Нова єгипетська влада хоче за чотири роки подвоїти число номерів для туристів у готелях та довести цей показник до 435 тисяч. Єгипет уже в 2017 році планує щорічно приймати 20-25 мільйонів туристів.

Зазначимо, що до недавнього часу Україна була п´ятою після Росії, Великобританії, Німеччини та Італії за кількістю своїх туристів в Єгипті.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua