ЧЕРНІВЦІ

Голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв виявив ініціативу за власні кошти придбати шкільну форту для першокласників з малозабезпечених сімей Кіцманського району, повідомляють «Чернівці. Коментарі». Як інформує прес-служба ОДА, губернатор доручив голові Кіцманської РДА Олегу Унгуряну підготувати і надати йому список багатодітних та малозабезпечених родин району, у яких є першокласники, аби забезпечити їх до нового навчального року шкільною формою.


"Відкривати новозбудовані школи напередодні нового навчального року – це дуже потрібна та шляхетна справа. Втім, як керівник крайової виконавчої влади, хочу, щоб школярі у нових класних кімнатах за новини шкільними партами зустрічали свято Першого дзвоника і у новій шкільній формі. Я хочу допомогти батькам і особисто подбаю, аби діти із малозабезпечених сімей до 1 вересня отримали шкільну форму та повноцінно відчули радість свята", - підсумував Михайло Папієв.

За інформацією ЗМІ, по округу №202 (центр Сторожинець), куди входить Кіцманський район, кандидатом в народні депутати від Партії регіонів буде начальник Головного управілння освіти ОДА Михайло Бауер, який вже давно працює в межах округу, в тому числі й в цьому районі.

За рівнем життя населення Кіцманський район є одним з найбагатших сільських районів Чернівецької області, повідомляє МБ.

Фото з сайту ОДА

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua