ЧЕРНІВЦІ

Для буковинців відкривають Академію Громадянина

0

Академія Громадянина працюватиме в серпні-вересні в Чернівцях з метою навчити людей орієнтуватися в політиці, здійснювати громадський вплив на владу і працювати з інформацією, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Конкурс на участь в Академії оголосив рух Чесно.

Конкурс для громадсько-активної молоді, що мешкає на території Чернівецької області, триватиме до 10 серпня. Організатори запевняють, що Академія Громадянина навчить: орієнтуватись в сучасній політиці; не бути обдуреним на виборах; захищати свій голос; механізмів громадського впливу на владу; ефективно комунікувати в соціальних медіа; отримувати доступ до публічної інформації; працювати з медіа та інформацією.

Кращі випускники Академії отримають змогу працювати в команді професіоналів громадського аналітичного виборчого проекту "Буковинський громадянин ХХІ ст." у рамках діяльності руху ЧЕСНО на Буковині. Участь у заходах Академії безкоштовна, заняття проходитимуть щонеділі з 12 серпня до 9 вересня, з 10:00 до 16:00. Організатори забезпечують харчування учасників Академії, витрати на проїзд до місця проведення Академії (для учасників із віддалених районів Чернівецької області). Кількість місць - обмежена. Група учасників сформується за результатами конкурсного відбору. Для участі у конкурсі необхідно заповнити реєстраційну анкету на сайтіsocialproject.net не пізніше 15:00, 10 серпня.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua