ЧЕРНІВЦІ

Шевченко цілком може стати кандидатом у нардепи

ЦВК проблематично буде довести, що Шевченко 5 років мешкав за кордоном

0

У законодавстві відсутній належний механізм надання офіційної інформації щодо проживання кандидата в депутати в Україні протягом останніх 5 років

Про це заявив в ефірі каналу «ТВі» в неділю заступник голови ЦВК Андрій Магера, повідомляє «Українська правда».

«Дійсно, є конституційна норма про 5-річний термін проживання в Україні», - зазначив він.

«Але треба враховувати ще й інший факт: на жаль, у чинному законі відсутній належний механізм надання офіційної інформації щодо підтвердження або спростування цих даних. І досить проблематично буде достатньо багато питань вирішувати. Може, не випадково це в законі, я не знаю», - сказав Магера.

Заступник голови глави ЦВК відповідаючи на запитання про те, які перспективи у футболіста Шевченка стати кандидатом у нардепи, відповів: «Щойно надійдуть документи в ЦВК - будемо всі ці моменти з´ясовувати. Яким чином відбувається перевірка? Ми звертаємося до МВС з питання наявності судимості, звертаємося до МЗС, органів прикордонної служби про надання інформації, у тому числі в частині перетину державного кордону, можливо, отримання посвідки на проживання, можливо ще якоїсь інформації, щоб ми для себе могли кваліфікувати: чи людина проживала в Україні, чи не проживала».

Як повідомляли «Коментарі», в першу трійку передвиборного списку кандидатів до парламенту від партії «Україна - Вперед!» увійшли лідер партії Наталія Королевська, футболіст Андрій Шевченко та актор Остап Ступка.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua