ЧЕРНІВЦІ

Греція подарувала Азарову ціновий рекорд

0

Нульова інфляція за підсумками семи місяців свідчить лише про зупинку виробництва в країні – в результаті падіння попиту через кризу в Європі

Таку думку «Коментарям» висловив старший економіст Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна Володимир Дубровський, відповідаючи на запитання щодо причин нульової інфляції за сім місяців, про яку в п´ятницю заявив прем´єр-міністр Микола Азаров.

«Це (нульова інфляція за підсумками січня-липня 2012-го - ред.) хороший показник, якщо б він не супроводжувався спадом виробництва. Звичайно, чим нижче інфляція, тим краще. Але більшою мірою це не досягнення уряду, а результат світових процесів, оскільки світові ціни на ресурси сьогодні падають. І падають вони не від хорошого життя, а через спад на світових ринках. І всі ці тенденції відбиваються на Україні. Насправді - це подарунок, який світова кон´юнктура робить нашому уряду, даючи йому можливість збільшувати соціальні витрати перед виборами, займатися популізмом без негайного покарання у вигляді інфляції. Це унікальна ситуація. У 2004 році, на тлі економічного зростання, аналогічні соціальні пакети призвели до різкого роздування інфляції», - вважає Дубровський.

Нагадаємо, після нульового рівня інфляції в квітні, в травні та червні в країні була зафіксована дефляція на рівні 0,3%.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua