ЧЕРНІВЦІ

Кандидати від опозиції заприсяглися не зраджувати фракцію

Кандидати від «Батьківщини» заприсяглися не бути «тушками»

0

Усі кандидати в народні депутати від Об´єднаної опозиції «Батьківщина», присягнули на вірність українському народові

Про це «Коментарям» повідомили в партії «Батьківщина».

За словами керівника виборчого штабу Об´єднаної опозиції Олександра Турчинова, кандидати взяли на себе зобов´язання «звільнити наших побратимів політв´язнів, і вивести нашу країну на шлях, який гідний нашої Батьківщини, вести її до перемоги».

Кандидати від Об´єднаної опозиції також заприсяглися неухильно виконувати в майбутньому рішення фракції і дотримуватися фракційної дисципліни, а також взяли на себе публічне зобов´язання скласти з себе повноваження народних депутатів, якщо їхня політична позиція піде врозріз з позицією Об´єднаної опозиції.

Кожен із кандидатів урочисто пообіцяв у разі його обрання народним депутатом вступити до фракції «Батьківщина» у Верховній Раді VII скликання і ані юридично, ані фактично не виходити з неї протягом дії мандата, наданого йому виборцем.

Свою присягу кандидати від опозиції скріпили особистими підписами.

У свою чергу голова Ради Об´єднаної опозиції Арсеній Яценюк зазначив, що «першою повинна була підписати цю клятву Юлія Тимошенко, вона скріпила її кров´ю - рік перебуваючи за ґратами». За його словами, цим вона довела, що «присягнула українському народові і виконує цю присягу».

Нагадаємо, сьогодні виповнюється рівно рік з дня арешту екс-прем´єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Як повідомляли «Коментарі», 30 липня відбувся з´їзд Об´єднаної опозиції «Батьківщина», на якому було оприлюднено список кандидатів за багатомандатними округами та кандидатів-мажоритарників. Після цього «бютівці» Сергій Міщенко і Вадим Коротюк, що отримали непрохідні місця в списку, демонстративно вийшли із фракції.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua