ЧЕРНІВЦІ

Повені в КНДР забрали життя 169 людей

0

 

В результаті сильних повеней, що охопили Північну Корею, загинули 169 людей, 144 отримали поранення, ще 400 вважаються зниклими без вісті

 

Потоки води зруйнували і затопили понад 50 тис. житлових будинків, без даху над головою залишилися 212 тис. людей, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

Основний удар стихії припав на провінції Пхенан-Намдо, Пхенан-Пукто, Хамген і Чагандо. Там повені, що почалися в другій половині липня, знищили посіви зернових, в тому числі рису, кукурудзи та пшениці, на площі 65 тис. га.

Через стихійне лихо постраждали 1,4 тис. будівель медичних і освітніх установ, а також виробничих будівель. Північнокорейське агентство поширило фотоматеріали про катастрофічні наслідки повеней в окремих регіонах. Тільки в місті Анчжу зруйновано близько тисячі будинків.

Стихія завдала великої шкоди вугільній промисловості країни, постраждали Кечхонський і Токчхонський вугледобувні комплекси, що входять в північний вугільний басейн республіки, де вода затопила десятки шахт. Виникли великі проблеми з подальшим видобутком вугілля у зв´язку з виходом з ладу обладнання.

Як повідомляли «Коментарі», 3 серпня в ООН заявили, що Північна Корея звернулася з проханням про термінові постачання продуктів харчування, палива та іншої гуманітарної допомоги після руйнівної повені. 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua