ЧЕРНІВЦІ

55 співробітників Чернівецької обласної митниці, звільнених на початку року, заявили про продаж посад в установі. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», вони розповсюдили у ЗМІ документи, що після того, як суди довели незконність звільнень у судах, 11 липня митиків поінформували про поновлення на службі, а 12 липня - знову звільнили за порушення присяги державного службовця.

Таку ситуацію вони вважають свавіллям і пов`язують її з бажанням начальства позбутися «невигідних» працівників.

Окрім того, як пише «Кореспондент», колишні митники заявили про отримання керівництвом коштів від людей, які зайняли їхні посади. Частина цих коштів, за їхніми свідченнями, іде в центральну Митну службу.

Вони також повідомили про низку інших правопорушень, зокрема, отримання хабарів від водіїв за позачерговий пропуск автомобілів і незастосування до них окремих митних правил. Сума неофіційного щоденного збору з великих постів може досягати 20-30 тис. гривень.

У зверненні колишніх співробітників Чернівецької митниці зазначається, що "факти і епізоди роботи Чернівецької митниці в такому режимі можуть бути доведені колишніми працівниками митниці з повною інформацією про транспортні засоби, а саме - номерними знаками авто, прізвищами та переліком товарів, який перетинав кордон України".

Це звернення митники передали помічнику-консультанту депутата Верховної Ради від фракції БЮТ-Батьківщина Сергія Соболєва Олегу Істратію. Після цього, за словами Істратія, на нього почали здійснювати тиск співробітники міліції. Окріс Соболєва, Істратій передав документи депутату від фракції НУ-НС Геннадію Москалю для проведення депутатського розслідування.

Як повідомляли «Коментарі»,  26 січня 2012 року наказом Держмитслужби було звільнено з займаних посад 56 посадових осіб Чернівецької обласної митниці - більше 10% складу митниці. 

Кадрові висновки були зроблені за результатами перевірки комісії Державної митної служби. 
Левова частка звільнених – працівники пункту пропуску «Порубне-Сирет» на кордоні з Румунією.

Фото «Чернівці. Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua