ЧЕРНІВЦІ

Спека змусила плазунів активно розмножуватися

Через спеку на Одещині масово розплодилися ящірки та змії

0

Раптове потепління під час нинішнього літа і минулої весни спровокувало вибух чисельності рептилій в Одеській області

Про це повідомив заступник директора КП «Одеський зоологічний парк» Ігор Бєляков, пише «Волнорез», передає портал «Одеса.Коментарі».

Зокрема, збільшилася частота розмноження таких холоднокровних, як зелена ящірка, прудка ящірка і жовточеревий полоз. За словами Ігоря Бєлякова, цих тварюк, як і комах, цього року, починаючи з весни, і до цього дня на території Одеської області особливо багато.

«Для рептилій високі температури в період розмноження, а це - кінець квітня і травень, дуже сприятливі для розмноження. У спеку активно розмножуються комахи, а значить, кормова база для рептилій значно збільшується», - розповів Ігор Бєляков.

Однак є група тварин, на розмноженні яких спека позначається негативно. В основному це стосується ссавців. Заголом високі температури негативно впливають на життєдіяльність тварин.

«Якщо в зимовий період головною проблемою тварини є пошук їжі, то влітку, а тим більше під час спеки, яку в певний час можна характеризувати, як аномальну, головне завдання тварини - вижити», - зазначив фахівець.

Що стосується рептилій, то побачити їх, попри на вибуховий приріст цього року, не завжди можливо. Також як і взимку, влітку під час високих температур, холоднокровні можуть впасти у сплячку, ховаючись під землею.

 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua