ЧЕРНІВЦІ

У ЦВК ще не домовилися, чи просувати кандидатів за списком

0

Центрвиборчком при затвердження форми виборчого бюлетеня буде вирішувати питання про черговість кандидатів за партійним списком у разі нереєстрації будь-кого з них

Про це повідомив заступник голови ЦВК Андрій Магера, передає «Інтерфакс-Україна».

«Будемо вирішувати це питання в міру його надходження - коли будемо затверджувати форму виборчого бюлетеня», - заявив він.

За його словами, з цього приводу існує дві думки. Так, одна частина юристів і експертів вважають, що нумерація списку повинна залишатися незмінною в разі нереєстрації будь-кого з кандидатів, тобто такою, як була затверджена на з´їзді. У той же час, інша частина юристів, за словами Магери, вважають, що в разі нереєстрації будь-кого з кандидатів за списком, нумерація повинна змінюватися, тобто весь список повинен просуватися.

«Зокрема, це стосується першої п´ятірки кандидатів - це найбільш практична проблема. Але на сьогоднішній день такої проблеми не існує», - пояснив він.

Як повідомляли «Коментарі», до першої п´ятірки списку Об´єднаної опозиції увійшли екс-прем´єр України Юлія Тимошенко і колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, які знаходяться наразі в місцях позбавлення волі

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua