ЧЕРНІВЦІ

Президент підписався під дозволом на приватизацію Гостиного двору

0

Президент України Віктор Янукович підписав закон, що передбачає виключення Гостиного двору в Києві з переліку культурних пам´яток, що не підлягають приватизації

Як повідомили «Коментарям» в прес-службі глави держави, дана норма прописана в законі № 5059-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння іпотечному кредитуванню».

Гостиний двір - торговий комплекс на Контрактовій площі в Києві, побудований в 1809 році. Зараз в будівлі Гостиного двору розміщені магазини, а також Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені Заболотного. У зв´язку з активними діями забудовника Гостиний двір знаходиться під постійним наглядом активістів, які виступають проти реконструкції споруди, і постійно чергують на його території. 20 травня вони оголосили про створення Гостиної Республіки на території Гостиного двору - території громадського вільного культурно-освітнього некомерційного простору.

Як повідомляли «Коментарі», 5 ​​липня Верховна Рада України виключила Гостиний двір з переліку пам´яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації. За це проголосували 256 депутатів.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua