ЧЕРНІВЦІ

Луганські регіонали поскаржилися на навалу двійників

0

У Луганській області опоненти Партії регіонів почали масштабну реєстрацію кандидатів-двійників

Як повідомляють «Луганськ.Коментарі», таку заяву розповсюдила Луганська облорганізація Партії регіонів.

За інформацією «регіоналів», за останній місяць 128 жителів Луганської області виявили бажання змінити свої паспортні дані - прізвище, ім´я, по батькові. При цьому всі вони захотіли стати повними тезками відомих регіоналів, яких Партія регіонів висунула кандидатами в народні депутати.

За даними луганської організації ПР, такі паспорти вже отримали кілька людей. Так, Михайло Радченко став Сергієм Володимировичем Дунаєвим, повним тезкою кандидата від Партії регіонів по округу №107; житель Луганська Олександр Стульчін став Володимиром Юрійовичем Медяником (кандидат від ПР по 109-му округу). А Соловйов Роман і Малафєєв Євген в один день, 28.07.2012, отримали паспорти на ім´я Йоффе Юлій Якович, ставши тезками кандидата від ПР по 112-му округу.

«Ще один приклад політичного цинізму: в 108 виборчому окрузі ЦВК вже зареєструвала фальшивого Юрія Тернікова і двох Валеріїв Мошенських. При цьому і фальшивий Терніков, і фальшивий Мошенський працюють на комунальному підприємстві «Київський водний стадіон», підконтрольному депутату Київської міськради Валерію Мошенському, який останні півроку веде агітаційну кампанію в Красному Лучі та Перевальському районі. Очевидно, що завдання першого клона - відтягнути голоси у кандидата від Партії регіонів Юрія Тернікова, завдання другого клона - в потрібний час виступити з провокаційними заявами на адресу нашого кандидата», - заявили в Партії регіонів.

Нагадаємо, вибори депутатів Верховної Ради України відбудуться 28 жовтня.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua