ЧЕРНІВЦІ

Президент віддав реєстрацію нерухомості нотаріусам

0

Президент України Віктор Янукович підписав закон, яким надаються права держреєстратора нерухомості нотаріусам

Як повідомили «Коментарям» в прес-службі Президента, глава держави підписав закон № 5037-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення та спрощення процедури державної реєстрації земельних ділянок і прав на нерухоме майно».

Закон спрямований на вдосконалення та спрощення процедури державної реєстрації земельних ділянок і прав на нерухоме майно, зокрема: законом передбачається можливість подання документів на державну реєстрацію прав як у паперовій, так і в електронній формі шляхом впровадження механізму їх надання державним кадастровим реєстратором.

Закон, зокрема, передбачає, що нотаріуси можуть почати здійснювати держреєстрацію права власності, інших майнових прав та їх обтяжень на вже зареєстровані об´єкти нерухомого майна з внесенням відповідної інформації до Державного реєстру майнових прав на нерухоме майно з 1 січня 2013 року.

Держреєстрація в Реєстрі прав власності на нерухомість, Єдиному реєстрі заборон відчуження об´єктів нерухомого майна, Держреєстрі іпотек та надання інформації з цих реєстрів буде здійснюватися також до 1 січня 2013 року.

Як повідомляли «Коментарі», Верховна Рада України прийняла в цілому закон щодо вдосконалення та спрощення процедури державної реєстрації земельних ділянок та майнових прав на нерухоме майно. За законопроект у другому читанні проголосувало 233 народних депутата.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua