ЧЕРНІВЦІ

Телеканали нічого не знають про відеоролик опозиції

Телеканали відхрестилися від «брехні» опозиції

0

 

Через 1,5 тижні після заяви об´єднаної опозиції про плани розмістити на українських телеканалах 30-секундний відеоролик «Досить цієї брехні!» телевізійники заявили, що нічого про це не знають

 

 

У прес-службі Першого національного телеканалу «Коментарям» повідомили, що такі звернення до них не надходять, і відповідно про прохання Об´єднаної опозиції вони не знають. Разом з тим в комерційному відділі, який займається розміщенням рекламних матеріалів та іншої інформації на комерційній основі, також заявили, що подібних звернень не отримували.

На ТРК «Ера» також про відеоролик нічого не знають. У рекламній дирекції телеканалу «1+1» також повідомили, що нічого не знають про плани опозиції і прохання розмістити 30-секундний ролик за загальновстановленими розцінками.

Також сейлз-хаус телегрупи StarLightMedia (обслуговує телеканали «Новий», СБТ, ICTV та інші) «Коментарям» відзначили, що інформації від опозиції керівництво компанії не отримувало. «Ми не в курсі. Усі звернення про розміщення йдуть через нас, ми не отримували», - уточнили в сейлз-хаус.

Як повідомляли «Коментарі», 24 липня «Фронт Змін» повідомили, що опозиція звернулася до українських телеканалів з питання розміщення 30-секундного відеоролика (ВІДЕО) «Досить цієї брехні!». З листом про розміщення ролика опозиція звернулися до телеканалів «Україна», Перший Національний, ICTV, СТБ, «Новий», «Ера», ТВі та «5 канал».

«Об´єднана опозиція висловлює надію, що цього разу не повториться ситуація, яка сталася з роликом «Ми об´єдналися заради України!», з розміщенням якого телеканали під різними приводами зволікали майже два тижні. Об´єднана опозиція «Батьківщина» гарантує оплату розміщення ролика за загальновстановленими розцінками», - наголошується в повідомленні.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua