ЧЕРНІВЦІ

Новий-старий ректор ЧНУ скоротить сотню викладачів

0

Робочих місць в Чернівецькому національному університеті може стати на сотню менше, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Про майбутні скорочення розповів сайтові molbuk.ua ректор університету Степан Мельничук.

Нещодавно обраний ректор, який обійняв цю посаду уже на другий термін контракту, зазначив, що за останні три роки в ЧНУ зменшилася кількість студентів - приблизно на три з лишнім тисячі. А кількість викладачів визначається якраз кількістю студентів. Також серед причин скорочення Степан Мельничук назвав зменшення фінансування. «Знаю, що в деяких інших університетах у приймальнях ректорів ставили капелюх і просили, щоб викладачі і студенти кидали гроші, бо нічим розплачуватись за комунальні послуги, - зазначив Мельничук. - А щоб ми до цього не дожили, треба дивитися на крок вперед. Тому ми змушені скорочувати викладачів. На жаль, це правда».

Точна кількість скорочених залежить від того, який зараз буде набір. Але попередньо це приблизно 95 ставок. В ЧНУ є 89 кафедр, це означає, що скоротять одну людину з кафедри.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua