ЧЕРНІВЦІ

Підприємство розпочне свою роботу з наступного року

Крим додатково «надоїть» з курортників 60 мільйонів

0

У Криму буде створено республіканське підприємство, яке займеться збором туристичного податку. Очікується, що надходження до місцевих бюджетів складуть 50-60 млн. грн.

Як передає «Крим.Коментарі», про це заявив голова Ради міністрів АРК Анатолій Могильов.

За його словами, зараз збором туристичного податку в регіонах займаються місцеві влади, при цьому в Криму немає єдиного розуміння, як збирати ці кошти. У зв´язку з цим місцеві бюджети несуть великі втрати.

«Прийнято рішення про створення такого підприємства, яке визначало б, де знаходяться місця розміщення туристів і туристичний збір, який цей об´єкт розміщення повинен виплачувати в місцевий бюджет. Ці гроші будуть потрапляти в місцеві бюджети і спрямовуватися на створення нормальної інфраструктури міст», - сказав Могильов.

Він розповів, що республіканське підприємство буде мати свої відділення в містах і районах Криму. Воно повинно збудувати централізовану систему збору туристичного податку на півострові.

Як повідомляли «Коментарі», в сезоні-2012 в Криму потік туристів збільшився на 5,2% (до 2,64 млн. осіб), а найбільш затребуваними стали Східний, Західний та Центральний регіони Криму.

Нагадаємо, Верховна Рада Криму підтримала проект Закону, яким пропонується на 10 років (з 2013 по 2023 роки) звільнити від ПДВ послуги з тимчасового проживання, лікування та оздоровчо-профілактичних послуг в санаторіях, пансіонатах з лікуванням, будинках відпочинку, які розташовані на території АРК і м. Севастополя.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua