ЧЕРНІВЦІ

Водії їздитимуть на бензині з кукурудзи

0

Обов´язкове розведення бензину біоетанолом призведе до підвищення в Україні внутрішнього попиту на кукурудзу на 810 тис. тонн на рік

Таку думку висловили експерти «Українського клубу аграрного бізнесу», аналізуючи закон України № 4970-VI, який передбачає зростання вмісту біоетанолу в бензині.

За оцінками експертів, для забезпечення 5% вмісту біоетанолу в бензині Україні потрібно буде виробляти 320 млн. літрів біоетанолу щорічно. В якості сировини для виробництва біоетанолу, швидше за все, буде використовуватися кукурудза.

«Враховуючи, що з однієї тонни зерна кукурудзи можна отримати 380-400 літрів біоетанолу, на покриття потреби в 320 млн. літрів етанолу буде потрібно близько 810 тис. тонн зерна кукурудзи», - заявив експерт УКАБ Роман Сластьон.

«Наслідком такого кроку може бути не тільки зменшення енергозалежності України, а й підвищення стабільності на українському ринку кукурудзи, який зараз є переважно експортно-орієнтованим», - додав експерт.

Як повідомляли «Коментарі», Президент Віктор Янукович підписав закон, згідно з яким в Україні планується поетапне збільшення частки біоетанолу в бензині.

Так, в 2013 році вміст біоетанолу повинне бути не менше 5%, в 2014-2015 - 5-процентний вміст біоетанолу стане обов´язковим, а з 2016 року - має вирости як мінімум до 7%.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua