ЧЕРНІВЦІ

Міністр покарав керівництво заповідника за «києво-печерський хабар»

0

 

Міністр культури Михайло Кулиняк оголосив догану генеральному директору Національного Києво-Печерського заповідника Вікторії Лісничій

 

Як повідомили «Коментарям» в Мінкульті, «в зв´язку з ситуацією, яка склалася в Національному Києво-Печерському заповіднику, 31 липня міністр культури Михайло Кулиняк провів зустріч з керівництвом та колективом заповідника і дав доручення провести перевірку діяльності дирекції заповідника».

«За результатами перевірки генеральному директору Національного Києво-Печерського заповідника Вікторії Лісничій наказом Міністра культури Михайла Кулиняка оголошено догану. Генеральний директор заповідника з відповідним наказом міністра ознайомлена», - зазначили у відомстві.

Як повідомляли «Коментарі», Генеральна прокуратура вирішила перевірити інформацію про хабар міністру культури Михайлу Кулиняку від Влади Прокаєвої.

Раніше замдиректора Києво-Печерського заповідника заявила: «Генеральний директор взяла у мене хабар в розмірі $50 тисяч за мою посаду. Особисто для міністра». На це керівник заповідника Вікторія Ліснича заявила, що подасть на екс-зірку Playboy в суд.

Нагадаємо, Вікторія Ліснича була призначена главою заповідника в січні 2012 року, екс-модель і зірка Playboy Влада Прокаєва стала її заступником 9 червня. Близько року тому вона вже працювала в Лаврі неофіційно і на добровільних засадах. Прокаєву вигнали з посади нібито за напіводягнену фотосесію для чоловічого журналу.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua