ЧЕРНІВЦІ

Азаров натякнув Бразилії, що чекає грошей на нові ракети

0

Україна планує спільно з Бразилією почати розробку ракети «Циклон-5»

Як повідомили «Коментарям» в Кабміні, про це 3 серпня заявив прем´єр-міністр Микола Азаров в ході зустрічі з міністром науки, технологій та інновацій Бразилії Марком Антоніо Рауппом.

Як зазначив Азаров, «надзвичайно цікавою є спільна розробка ракетоносія нового покоління «Циклон-5» та кооперація у створенні супутників і моторобудуванні».

«Також ми готові співпрацювати з бразильською стороною щодо створення спільних підприємств, які будуть випускати продукцію за українськими технологіями», - зазначив прем´єр-міністр.

«Наша співпраця в космічній галузі в рамках програми «Циклон-4» на пусковому центрі Алкантара вступає в завершальну стадію, тому ми хочемо звернути вашу увагу на необхідність позитивного рішення бразильською стороною щодо фінансування будівництва об´єкта», - підкреслив Азаров.

«Зі свого боку, хочу вас проінформувати, що практично завершено розробку пускового столу. І ви сьогодні зможете на власні очі побачити це обладнання», - додав глава уряду.

Нагадаємо, за проектом «Циклон-4» українська сторона здійснює розробку та виготовлення наземного технологічного устаткування, яке необхідно для виконання повного комплексу робіт з ракетою-носієм на бразильському пусковому центрі Алкантара в процесі підготовки до запуску української ракети-носія «Циклон-4».

Бразильська сторона здійснює будівництво капітальних споруд і комунікацій на всіх об´єктах наземного комплексу.

Як повідомляли «Коментарі», наприкінці минулого року президент Бразилії Ділма Руссефф заявив, що бразильські інженери приїдуть в Україну для вивчення досвіду з виробництва ракетної техніки. У свою чергу Президент Віктор Янукович зазначив, що сторони приділяють особливу увагу якнайшвидшому запуску «Циклон 4-Алкантара».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua