ЧЕРНІВЦІ

Українців позбавили можливості купити автомобіль

Салони припинили продаж машин

0

 

Відсутність довідок-рахунків не дозволяє українським споживачам придбати автомобіль, і робить неможливими надходження до держбюджету

 

Про це «Коментарям» розповів голова Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко.

За його словами, вони звернулися з офіційним зверненням до влади, щоб якомога швидше вирішити цю ситуацію і не блокувати роботу автомобільного ринку.

«Ми передали офіційного листа прем´єр-міністру, міністру фінансів і міністру МВС. Наскільки мені відомо, існує певний резерв, і ми просимо, щоб зараз цей резерв видали, щоб не ламати роботу автосалонів і не руйнувати ринок», - розповів «Коментарям» Назаренко.

За його словами, на сьогоднішній день робота автосалонів дилерів практично зупинена через відсутність довідок-рахунків, без яких автомобіль не може бути проданий. Крім того, від цього дефіциту великі втрати несе державний бюджет, від недонадходження податків і зборів.

«Довідок не те, що не вистачає, їх взагалі немає, зайдіть на офіційний сайт ДАІ. Питання до Департаменту ресурсного забезпечення МВС України, вони невідомо з яких причин вчасно не замовили необхідну кількість довідок і виходить, що навіть салони, які проплатили гроші, рахунки-довідки не отримали. Разом з тим держава зазнає збитків, тому що якщо дилери не продають машини, значить, імпортери не завозять нові. Податки при їх імпорті оплачуються відразу, а далі їй (державі - ред.) ссе одно, продав його дилер чи ні, податки вона отримала», - зазначив він.

Експерт запевнив, що збитки, які зараз несуть автомобільні салони у зв´язку з відсутністю потрібних документів, не будуть перекладатися на споживачів у вигляді подорожчання автомобілів.

«Дилери та імпортери не можуть продавати автомобіль дорожче, ніж це погоджено з заводом-виробником. А щодо тих автомобілів, які знаходяться на збірці, там ця ситуація можлива», - запевнив Назаренко.

Як повідомляли «Коментарі», в березні 2012 року автомобільний ринок України вже був паралізований браком транзитних номерів, без яких не можливо здійнити процес покупки-продажу транспортного засобу.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua