ЧЕРНІВЦІ

Деркача звинувачують у побитті студента минулого місяця

В опозиції кажуть, що на їхнього кандидата у Донецьку уже почали копати

0

Після оприлюднення списків Об’єднаної опозиції «Батьківщина» проти кандидата по 41-му мажоритарному округу у Донецьку Володимира Деркача було відкрито кілька кримінальних справ

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі Об’єднаної опозиції, Деркач був активним учасником голодування чорнобильців у Донецьку.

«Після цього проти нього була порушена кримінальна справа. Деркачу інкримінували підробку документів, які дозволили йому отримати статус потерпілого від техногенної катастрофи», - йдеться у повідомленні.

Як стверджують в опозиції, пізніше проти Деркача завели ще одні кримінальну справу, звинувачуючи його у побитті якогось студента минулого місяця.

«Сьогодні Володимира Деркача викликають на допит до Пролетарського райвідділу міліції. На кандидата від опозиції постійно здійснюється психологічний тиск. Зокрема, серед ночі до нього приїжджали 7 працівників міліції, які, закривши дверний глазок, представлялися то сусідами, то сантехніками, і вимага

ли відкрити двері», - розповіли в прес-службі.

Як повідомляли «Коментарі», у Донецьку, у червні цього року на допит до Київського райвідділу міліції викликали керівника місцевого осередку ВГО «Всеукраїнське об´єднання ветеранів Чорнобиля» Володимира Деркача.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua