ЧЕРНІВЦІ

Ціна на ліки не має перевищувати 25% від закупівельної ціни

Ліки для гіпертоніків таки стали дешевшими

0

З 1 серпня в аптечній мережі України почали продаватися ліки від гіпертонії за зниженими цінами

Як повідомили «Коментарям» у Держслужбі з лікарських засобів, про це розповіли господарі найбільших аптечних мереж усіх регіонів України під час селекторної відеонаради.

Присутні на нараді суб’єкти господарської діяльності проінформували, що вони до 1 серпня 2012 року провели переоцінку вартості лікарських засобів від гіпертонії, і впорядкували ціни на них відповідно до Пілотного проекту, запровадженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2012 року № 340 «Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою».

Слід зазначити, що у деяких регіонах (Донецька, Луганська, Полтавська області, в АР Крим та на Запоріжжі) довелося знижувати ціни лише на 2-5 лікарських засоби із 234, зазначених у постанові Уряду, адже ціни на усі інші препарати були досить невисокими й раніше. У присутніх на нараді викликав здивування той факт, що знижувати ціни на значну кількість ліків (до 30% асортименту) довелося відомій аптечній мережі, що пропагує себе як аптеку з досить низькими цінами.

Суб’єкти господарської діяльності зазначили, що мають широкий асортимент ліків від гіпертонічної хвороби – від 150 до 180 найменувань.

Нагадаємо, згідно з вказаною постановою КМУ, роздрібна націнка на лікарські засоби, визначені наказом МОЗ № 419 від 01.06.2012 р., не має перевищувати 25% від закупівельної ціни. Водночас гранична ціна не має перевищувати 37,5% роздрібної надбавки.

Як повідомляли «Коментарі», Міністерство охорони здоров´я прогнозувало початок реалізації ліків для хворих на гіпертонію за референтними цінами з червня.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua