ЧЕРНІВЦІ

Гримчак не збирається втікати за кордон

Не пройшовши в Раду, соратник Луценка може потрапити до в´язниці

0

Генпрокуратура не відкликала подання про притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від НУНС Юрія Гримчака за звинуваченням у зриві засідань парламенту під час ратифікації Харківських угод

Як повідомили «Коментарям» у «Народній самообороні», про це повідомив сам Гримчак.

«Ніхто не скасовував подання Генеральної прокуратури про притягнення мене до кримінальної відповідальності. У нашій країні дії силовиків передбачити досить важко», - зокрема, сказав Гримчак.

При цьому він запевнив, що не планує ніяких запобіжних заходів на випадок свого непотрапляння в парламент, зокрема, не збирається залишати країну.

При цьому парламентарій переконаний, що потрапить в наступне скликання Верховної Ради, незважаючи на 91-ше місце у виборчому списку об´єднаної опозиції «Батьківщина». «Сумнівів щодо того, що я потраплю в наступне скликання Верховної Ради, немає», - упевнений Гримчак.

Як повідомляли «Коментарі», 30 липня відбувся з´їзд Об´єднаної опозиції «Батьківщина», на якому було оприлюднено список кандидатів на багатомандатних округах та кандидатів-мажоритарників. Юрій Гримчак отримав у партійному списку 91-ше місце. За даними соціологів, «прохідними» можна вважати перші 70 місць у списку «Батьківщини».

Після скандальної ратифікації Харківський угод Генпрокуратура направила подання про зняття депутатської недоторканності з Гримчака, щоб притягнути його до кримінальної відповідальності за кидання димових шашок у сесійній залі.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua