ЧЕРНІВЦІ

Населенню запропонували здати Азарову долари під 10%

0

Восени Міністерство фінансів України випустить для українців державні казначейські зобов´язання з прибутковістю 8-10% на 2 роки

Про це «Коментарям» повідомили в Національному банку України з посиланням на директора Генерального департаменту банківського нагляду Олексія Ткаченка.

«Державні казначейські зобов´язання будуть випущені в паперовій формі номіналом 500 дол. США з дохідністю близько 8-10% і матимуть високу ліквідність у порівнянні з іншими фінансовими інструментами», - розповів чиновник.

За словами Ткаченка, купити державні казначейські зобов´язання на загальну суму до 150 тис. грн зможе будь-який громадянин без пред´явлення документів. У разі їх придбання на велику суму потрібно буде мати при собі документ для ідентифікації особи.

Міністерство фінансів України спочатку буде реалізовувати державні казначейські зобов´язання через Ощадбанк. Надалі передбачена можливість участі в реалізації державних казначейських зобов´язань усіх зацікавлених банків.

«Таким чином, Міністерство фінансів подаватиме Ощадбанку раз на 10 днів котирування на продаж казначейських зобов´язань. Це пов´язано з тим, що щоразу треба враховувати вже накопичений дохід за відсотковою ставкою цінних паперів. І відповідно Ощадбанк щодня ставитиме котирування на зворотну купівлю цих зобов´язань, яка може відрізнятися від ціни продажу максимум на 1%», - роз´яснив Ткаченко.

Оскільки термін погашення державних казначейських зобов´язань два роки, вони будуть мати чотири відривних купони для виплати раз на півроку доходу за відсотками. Особа, яка бажає отримати ці кошти, зможе прийти до Ощадбанку й обміняти купон (один із чотирьох) на фактично накопичений дохід.

Як повідомляли «Коментарі», в липні Верховна Рада України внесла зміни до Закону «Про цінні папери та фондовий ринок», згідно з якими номінальна вартість казначейських зобов´язань України може бути погашена в іноземній валюті.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua