ЧЕРНІВЦІ

Крім Тимошенко і Луценка ЦВК може зняти з реєстрації ще двох кандидатів

ЦВК зніме з реєстрації Тимошенко і Луценка до 8 серпня

0

Оскільки у Центрвиборчкому відповідно до законодавства є 5 днів для розгляду поданих документів щодо реєстрації кандидатів у народні депутати, то до 8 серпня подані списки будуть розглянуті

Як передає кореспондент «Коментарів», про це біля будівлі ЦВК заявив член Центрвиборчкому Михайло Охендовський.

За його словами прийом документів поданих сьогодні опозицією буде завершений ще в першій половині дня.

За його словами згідно з процедурою у ЦВК є п´ять днів для ухвалення рішення про реєстрацію кандидатів.

«Так що стосовно цих документів рішення буде ухвалено до 8 серпня», - сказав він.

Відповідаючи на запитання щодо можливого зняття з реєстрації екс-прем´єр-міністра Юлії Тимошенко та екс-міністра МВС Юрія Луценка, Охендовський відзначив, що ЦВК вивчатиме документи кожного кандидата.

«Якщо документи будуть свідчити про відсутність права бути обраним, безумовно буде ухвалено рішення про відмову в реєстрації. Але це стосуватиметься не всього виборчого списку, а кожного окремого кандидата.

При цьому Охендовський зазначив, що ЦВК буде керуватися положеннями Конституції, а також законами України, зокрема - кандидат у народні депутати повинен останніх п´ять років проживати на території України і, крім того, не бути засудженим.

Відзначимо, що крім Юлії Тимошенко, а так само Юрія Луценка, щодо яких є вироки , які набули чинності, ЦВК може зняти з реєстрації ще двох кандидатів: Тетяну Слюз (екс-главу Держкзначейства), а також екс-губернатора Харківської області Арсена Авакова, оскільки обидва кандидата від Об´єднаної опозиції впродовж тривалого часу перебувають за кордоном.

Як повідомляли «Коментарі», Об´єднана опозиція передала свої партійні списки, а також списки кандидатів у депутати на мажоритарних округах.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua