ЧЕРНІВЦІ

Середня вартість купленого автомобіля зросла на 6%

Українці почали обирати дорожчі машини

0

Загальна кількість автомобілів, проданих у першому півріччі в Києві та області, а також у Донецькій та Дніпропетровській областях становить половину нового автопарку України

За інформацією «AUTO-Consulting», у першому півріччі 2012 року найвищі показники продажу нових автомобілів показали сім регіонів країни: місто Київ, АР Крим, Харківська, Донецька, Дніпропетровська, Закарпатська та Рівненська області.

Найбільше падіння динаміки продажів спостерігається у Тернопільській області. Майже 12%. Слідом ідуть Хмельницька - майже 7,5%, Чернігівська - трохи більше 7%, Чернівецька - близько 5,5%, Черкаська - більше 4,5%, Волинська - майже 3%, Луганська - близько 0,5% та Житомирська область - чверть відсотка.

Що стосується обсягів продажів нових легкових автомобілів у першому півріччі 2012, то тут лідирують Київський регіон, Донецька, Дніпропетровська та Харківська області. Причому, на Київ та область припадає більше чверті продажів усієї країни. У 2011-му до чверті вони ще не дотягували. У Києві та області спостерігається зростання, як обсягів, так і динаміки продажів.

Середньостатистична вартість купленого українцями автомобіля за підсумками півріччя зросла на 6% і досягла 17,5 тис. євро. І якщо рік тому тільки 2 регіони могли похвалитися середньою ціною проданого авто вище ніж на ринку, то цього року таких областей вже більше. До Києва (середньостатистична вартість авто 21,5 тис. євро) та Одеси (20,2 тис. євро), в яких традиційно купують дорожчі авто, ніж загалом по Україні, додалися Львівська (18 тис. євро) і Харківська (трохи більше 17,5 тис. євро).

На останньому місці за продажами нових легкових автомобілів Волинська та Чернівецька області. А найбільш дешеві автомобілі купували жителі Чернігівської (13,6 тис. євро) та Сумської (13,7 тис. євро) областей.

Як повідомляли «Коментарі», в червні на автомобільному ринку України було зафіксовано зростання продажів на 13,5% в порівнянні з аналогічним місяцем роком раніше. Але позитивна динаміка була затьмарена 5%-м спадом у порівнянні з травнем цього року.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua