ЧЕРНІВЦІ

Опозиція передала списки і заставу за вибори в ЦВК

0

Об´єднана опозиція передала свої партійні списки, а також списки кандидатів у депутати на мажоритарних округах

Як передає кореспондент «Коментарів», біля стін Центрвиборчкому перший заступник голови партії ВО «Батьківщина» Олександр Турчинов повідомив про реєстрацію списків.

Він зазначив, що списки узгодили з Юлією Тимошенко. Разом із тим, за словами Турчинова, в списки потрапили «гідні люди».

У свою чергу лідер «Фронту змін» Арсеній Яценюк зазначив, що для потрапляння до списку Юлії Тимошенко та Юрія Луценка є не тільки політичні, але й юридичні підстави.

При цьому Яценюк нагадав, що Європейський суд з прав людини ухвалив рішення про незаконність арешту Юрія Луценка. Разом із тим Яценюк не зміг спрогнозувати, чи зможе ЦВК у зв´язку з присутністю у списку Тимошенко і Луценка не зареєструвати списки опозиції.

Як повідомляли «Коментарі», раніше захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив, що екс-прем´єр-міністр не бачила остаточного варіанту виборчого списку Об´єднаної опозиції.

«Її зустріч з Олександром Турчиновим була за тиждень до з´їзду. А списки узгоджуються до останнього моменту», - уточнив Власенко.

Разом з тим екс-глава МВС України Юрій Луценко заявив, що список Об´єднаної опозиції на 90% виглядає згуртованим і перевіреним, а позитивом є «відсутність у ньому одіозних і неприйнятних персон».

30 липня пройшов з´їзд Об´єднаної опозиції «Батьківщина», на якому було оприлюднено список кандидатів за багатомандатними округами та кандидатів-мажоритарників. Після цього «бютівці» Сергій Міщенко і Вадим Коротюк, які отримали непрохідні місця в списку, демонстративно вийшли із фракції.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua