ЧЕРНІВЦІ

На Корсиці медики шукають патології від Чорнобиля у місцевих жителів

0

На французькому острові Корсика почалося масштабне розслідування з метою виявлення у місцевого населення патологій, викликаних аварією на Чорнобильській АЕС у 1986 році, повідомляє на офіційному сайті Територіальна співдружність Корсики (ТСК)

«Масштабне розслідування розпочато з метою виявлення у місцевого населення патологій, викликаних проходженням радіоактивної хмари з Чорнобиля», - повідомляється на офіційному сайті Територіальної співдружності Корсики (ТСК), передає «УКРІНФОРМ».

Зокрема, як стало відомо, мова йде про хвороби крові (гематологічні злоякісні новоутворення, лімфоми або лейкемії) та захворюваннях щитовидної залози.

Згідно з повідомленням, дані розслідування будуть направлені в лікарню Гальєра в Генуї (Італія), яка займається дослідженням впливу радіоактивної хмари з Чорнобиля.

При цьому ТСК закликає жителів острова співпрацювати з групою лікарів на чолі з італійським професором Паоло Кремонезі з Генуї. «Для нашої співдружності особливо важливо провести максимально повне розслідування у співпраці з населенням», - зазначають в організації.

Нагадаємо, радіоактивна хмара після аварії на ЧАЕС пройшла над європейською частиною СРСР, більшою частиною Європи (зокрема і над Францією разом із Корсикою) та східною частиною США.

У 2011 році в Уельсі було знято ряд обмежень на забій овець, які були вирощені на місцевих пасовищах. Заходи були введені невдовзі після вибуху на Чорнобильській АЕС, що викликало значні викиди радіоактивних речовин.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua