ЧЕРНІВЦІ

Міністр також пообіцяв губернатору не надто докучати перевірками

Держава дотуватиме виробників індичого м`яса. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі»,  міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк, перебуваючи на Буковині, заявив, що держава має забезпечити підтримку розвитку виробництва індичатини, що дозволить збільшити обсяги внутрішнього споживання цього м’яса та вийти на зовнішні ринки. 

"Сьогодні необхідно пропагувати культуру споживання індичатини, оскільки вона дуже корисна. У світі динамічно нарощуються темпи виробництва м’яса індика. Україна також має перспективи у цій галузі та планує забезпечити внутрішній ринок цим м’ясом, а також вийти на зовнішні ринки", - цитує слова Присяжнюка прес-служба ОДА.

Міністр повідомив, що у його відомстві обговорюється програма фінансової підтримки цієї галузі, зокрема ініційовано виплату з наступного року дотацій за вирощену голову або кілограм живої ваги птиці. 

"Підтримка виробництва м’яса індиків дасть можливість вивести на великий ринок новий сегмент якісного м’яса", - зауважив Микола Присяжнюк.

При цьому, міністр зазначив, що Президент України Віктор Янукович ініціював зменшення кількості перевірок суб"єктів сільського господарства, які бажають скористатися державною фінансовою допомогою.

Чернівецька область нині є лідером в Україні з вирощування індиків і стрімко нарощує обсяги виробництва індичатини.


Вирощування індиків є бізнесом родини голови ОДА Михайла Папієва. Зокрема, цим бізнесом займається син губернатора, депутат облради від Партії регіонів Артем Семенюк (перед місцевими виборами 2010 року близька до Папієва газета “Свобода слова” вмістила інтервю із Артемом Семенюком, де він розповідав про індичий бізнес).

Також, за даними видання, Артем Семенюк будує завод з переробки індичатини.

Фото з офіційного сайту ОДА

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua