ЧЕРНІВЦІ

Тюремники та лікарі Тимошенко ополчилися проти її гостей

0

Управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області та адміністрація ЦКЛ № 5 «Укрзалізниці» мають намір обмежити доступ відвідувачів до екс-прем´єр-міністра, лідера партії ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко

Як повідомили «Коментарям» у ДПтС, в заяві служби зазначається: за час перебування в Київському слідчому ізоляторі, Качанівській виправній колонії і ЦКЛ «Укрзалізниці» у Харкові в період з 5 серпня 2011 року по 31 липня 2012 року Тимошенко провела понад 340 зустрічей із захисниками, родичами, іншими особами, представниками іноземних держав та міжнародних організацій загальною тривалістю понад 780 годин.

«Українські лікарі і фахівці клініки «Шаріте» неодноразово, в тому числі під час останнього медогляду Тимошенко 30 липня, рекомендували максимально обмежити кількість відвідувань на час перебування засудженої в стаціонарі та зосередитися безпосередньо на її реабілітаційному процесі», - підкреслили в ДПтС.

«З метою усунення негативного впливу зустрічей на процес реабілітації засудженої, які проводилися на несистемній основі, органи Державної пенітенціарної служби України в подальшому неухильно дотримуватимуться норм українського законодавства щодо кількості побачень згаданої засудженої із захисниками, її родичами, народними депутатами, представниками іноземних держав та міжнародних організацій, а також іншими особами», - заявили в ЦКЛ та ДПтС.

Згідно з вимогами ст. 110,138 Кримінально-виконавчого кодексу, та пунктів 46-47 Правил внутрішнього розпорядку установ виконання покарань, засуджені мають право щомісяця на короткострокове (тривалістю до 4 годин) і 1 раз на 3 місяці тривале побачення (до 3 діб).

«Для одержання правової допомоги за письмовою заявою засуджених, їхніх близьких родичів, громадських організацій засудженим надається побачення з адвокатом або іншим фахівцем у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи», - підкреслили в ДПтС.

Разом із тим у пенітенціарній службі відзначили, що й надалі надаватимуть Тимошенко безперешкодний доступ медиків.

«Проте, враховуючи рекомендації вітчизняних і закордонних медиків, відвідування засудженої Тимошенко іншими особами буде обмежуватися та проводитися відповідно до вимог українського законодавства та у вільний від проходження медичних процедур час», - підкреслюється в заяві.

Нагадаємо, екс-прем´єр перебуває на стаціонарі в ЦКЛ № 5 «Укрзалізниці» з 9 травня.

Наприкінці липня в ДПтС заявили, що за 2 місяці Тимошенко використала річну норму побачень, що надається для засуджених.

30 липня лікарі клініки «Шаріте» заявили: для забезпечення успішного лікування Тимошенко їй необхідно ще 8 тижнів спокою.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua