ЧЕРНІВЦІ

Захисник Тимошенко заявив, що екс-прем´єр написала заяву про те, що не бажає бачити «громадянку Лутковську»

Тимошенко не бажає бачити «громадянку Лутковську»

0

Екс-прем´єр-міністр України Юлія Тимошенко, яка проходить курс лікування в Центральній клінічній лікарні «Укрзалізниці» у Харкові, не бажає зустрічатися з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини Валерією Лутковською

Про це заявив захисник Тимошенко, народний депутат Сергій Власенко, коментуючи заяву Лутковської про можливість відвідування Тимошенко в лікарні, передає «УНІАН».

«Є офіційна письмова заява Юлії Володимирівни про те, що вона не бажає бачити цю громадянку. Юля Володимирівна відправила на ім´я цієї громадянки заяву про те, що вона її не бажає бачити», - зазначив Власенко. На думку захисника, Лутковська «ніколи не була уповноваженим з прав людини» та «не знає, що таке права людини». «Нехай громадянка Лутковська перевіряє сама себе. Не потрібно їхати до Тимошенко представникам гестапо. Громадянка Лутковська, яка все життя була прокурором і доводила, що держава правильно поводиться з українськими громадянами, яка сказала, що вона не очікувала такого рішення у справі Луценка, нехай далі вона продовжує займатися тим, чим вона займається», - сказав Власенко.

«Я був про Валерію Лутковську набагато кращої думки. Я знаю її з професійної точки зору багато років, але, на жаль, останні її заяви наводять мене на думку, що або вона вирішила беззастережно служити режиму, знехтувавши основи професії, або вона не розуміє базових речей юриспруденції. На жаль, її останні заяви, що стосуються справ Юрія Віталійовича Луценка, Юлії Володимирівни Тимошенко, наводять мене або на один, або на інший висновок», - сказав Власенко.

Як повідомляли «Коментарі», сьогодні під час брифінгу Лутковська заявила, що не має від Тимошенко жодної скарги на умови утримання, тому немає підстав для зустрічі. Водночас омбудсмен пообіцяла відвідати колишнього прем´єр-міністра в лікарні після отримання відповідного дозволу лікарів.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua