ЧЕРНІВЦІ

Тимошенко про всяк випадок написала ще одну заяву щодо небажання брати участь в суді у режимі відеоконференції

Тимошенко знову відмовилася брати участь у судовому відеомості

0

Екс-прем´єр-міністр України Юлія Тимошенко сьогодні повторно заявила про свою відмову від участі у засіданні у режимі відеоконференції Київського районного суду Харкова з розгляду справи щодо діяльності ЄЕСУ

Про це «Коментарям» повідомив захисник Тимошенко Сергій Власенко.

«Юлія Тимошенко сьогодні написала повторну заяву на ім´я начальника Качанівської виправної колонії та суду про відмову від участі у відеосудилищі. Ця форма проведення судового засідання є незаконною та порушує її права», - сказав Власенко.

За його словами, засоби для проведення засідання суду у режимі відеоконференції встановлені в окремій кімнаті у харківській лікарні. «Обладнання встановлено не в палаті, в якій перебуває Юлія Тимошенко, а в окремій кімнаті на тому ж поверсі», - зазначив захисник.

Як повідомляли «Коментарі», 31 липня Київський районний суд Харкова переніс на 14 серпня розгляд справи щодо діяльності у 1997-1998 роках корпорації «Єдині енергетичні системи України». Таким чином суд задовільнив клопотання сторони державного обвинувачення, яке наполягало на письмовому з´ясуванні позиції Юлії Тимошенко щодо її участі у судовому розгляді у режимі відеоконференції.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua