ЧЕРНІВЦІ

Українці не стануть підсаджуватися на «азаровську» індичку

0

Високі ціни і традиції харчування залишать українців без урядового м´яса індички

Про це «Коментарям» сказав директор інформаційної компанії «ПроАгро» Микола Верницький.

За його словами, м´ясо індички відносно дороге, воно знаходиться в діапазоні між свининою і яловичиною, але набагато дорожче від м´яса курки. До того ж українські споживачі не звикли до цього м´яса, і віддають перевагу більш дешевій курятині, з якою і порівнюють ціни.

«Досвід інших країн показує, що для того, аби розвивалася галузь з розведення індиків, необхідні два фактори: перше - це пропаганда здорового м´яса чи традиції харчування, як у США. А друге - це рівень життя населення, коли споживач обирає м´ясо, він порівнює ціни на індичку і курку, які різняться у два-три рази, і, безумовно, обирає подешевше», - каже експерт.

Верницький відзначив, що зараз складно оцінити, наскільки дієвою буде ініціатива Мінагропроду, оскільки ще немає програми, а все перебуває на рівні декларацій. Але якщо проводити аналогії з підтримкою виробництва яловичини, то можна говорити, що ініціатива буксуватиме.

«Але якщо говорити, наскільки це буде ефективно, то ми вже кілька років боремося зі зниженням виробництва яловичини, виділяємо на це кошти та дотації, але воно як падало, так і падає», - розповів «Коментарям» Верницький.

Як повідомляли «Коментарі», Міністерство аграрної політики і продовольства України ініціює виплату дотацій виробникам індичок з 2013 року. Як планується, це дозволить збільшити обсяги внутрішнього споживання цього м´яса і вийти на зовнішні ринки.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua