ЧЕРНІВЦІ

Омбудсмен вважає рішення Євросуду щодо Луценка не остаточним

0

Рішення Європейського суду з прав людини щодо екс-міністра МВС Юрія Луценка ще не набуло статусу остаточного

Як повідомляє кореспондент «Коментарів», про це на прес-конференції заявила Уповноважений з прав людини у Верховній Раді Валерія Лутковська.

За її словами, офіс омбудсмена разом з урядом «будуть думати, яку обрати стратегію» у справі Луценка тільки після того, як рішення Європейського суду стане остаточним.

Однак Лутковська запевнила, що вже використала прецедент Луценка в іншій кримінальній справі, тобто звернула увагу одного із суддів, який заарештував підозрюваного в аналогічній ситуації, на рішення Євросуду у справі Луценка.

Також Лутковська запевнила, що її офіс моніторить судовий процес за звинуваченням Луценка у стеженні, за яким завтра, 3 серпня, відбудеться останнє засідання.

За її словами, з 30 травня в суді у справі Луценка присутні представники омбудсмена: Юрій Бєлоусов та Михайло Чаплига.

Кореспондент «Коментарів» зазначив, що на прес-конференції був присутній народний депутат від НУНС Юрій Кармазін, який попросив Лутковську особисто прийти на завтрашнє засідання у справі Луценка, щоб переконатися в процесуальних порушеннях під час засідання. Лутковська в свою чергу запевнила, що завтра її представники будуть у суді, додавши: «Я ніколи не дозволю собі коментувати рішення суду. У разі порушень в частині процесуальної норми ми відреагуємо, але щодо рішення по суті - не чекайте».

Як повідомляли «Коментарі», 3 липня 2012 року Європейський суд з прав людини визнав арешт Юрія Луценка не законним.

Лутковська тоді заявила, що не очікувала, що Євросуд визнає порушення прав людини стосовно екс-міністра Юрія Луценка з боку України.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua